SPECIÁL:MISS

V tomto speciálu se zaměříme na vsechny MISS,ale nedavno proběhla MISS 2003 ,která má své výsledky:
Miss(1.místo):Lucie Váchová
Vicemiss(2.místo):Klára Medková
2.Vicemiss(3.místo):Markéta Divisová
podívejme se jak to bylo tady.12 finalistek se představilo-spíse představil Martin Dejdar na začátku večera(skoda,ze bylo vidět,ze zpívá na playback) a ten prohlásil,ze se Miss bude volit jinak,ale kromě připravených missek se nikdo nesmál.Po módní přehlídce,volné disciplíně a promenádě v plavkách přislo vyhlásení a dívky se představili jestě jednou v jednoduchých jedno-barevných satech."Nasí" Miss internet se stala dívka císlo 11.Na druhém místě Miss Internet se umístila dívka číslo 12 Klára Medková,která se stala i Vicemiss.Třetí se stala Miss Lucie Váchová(18) z Příbrami.Holky z Příbrami se maj asi fakt good,protoze nejenom Lucka Váchová,ale i Katka Stočesová jsou z Příbrami!Miss sympatie a Toytu Yaris vyhrála Klára Medková(20)=)Nějakou zajímavost?Mezi soutězícími bylo 9 blondýnek a 3 brunetky(3,6,9).A nějaký trapásky,který jste nemohli vidět v televizi:
 • Dívka číslo 2 Gabriela Lukavská mělo takovouto volnou disciplínu:

  Při jedné z posledních scén,ale muz po její levici se jí zapomněl poklonit a zatím co se druhý na pravo klonil a on tam stál jak ... tak na něj musela Gabriela i trochu zařvat,aby se vzil do situace
 • Je to podivné,ale vsechny trapásky se stali při volných disciplínách-tedy skoro vsechny.Tento,se ale stal u dívka číslo 10,která měla bojové umění,protoze bylo jasně vidět jak jí ti "chudáci",které "mlátila" radili jak má kopat...to asi porota nemusela =(

 • Tomuhle se říká ksichtíky(no comment):

  Miss 2003 se tedy stala osmnáctiletá Lucie Váchová z Příbrami,která na hrudi nosila placku s osmičkou podobně jako Katka Stočesová!Katka i Lucka jsou z Příbrami a měli stejná čísla v Miss a obě se staly Miss!Osmičku,ale měla i Diana Kobzanová!Ta je ale ex.protoze nafotila porno fotky a tak se uvádí jako Miss 2001 nikdo.I trojka je úspesná!S číslem tři vyhrála Helena Houdová a Michaela Salačová!Ale info o Lucce Váchové královny krásy těchto chvil.Je studentka gymnázia a je jí 18 let a je z Příbrami.Narodila se ve znamení Panny a chlubí se ideálními mírami 90-60-90.Kdyz si stoupne na váhu ukazuje 59 kg a to vidí svýma hnědýma očima.Vsechny zaujala svou volnou disciplínou tancem.Ráda nosí dzíny a tričko a její oblíbená barva je červena a mozná i protoze má ráda ovocné knedlíky a růze.Ve skole jí baví čestina a kdyz jí skončí hodina nepohrdne oblíbeným nápojem-hruskový dzus.Ráda tancuje disco a svoje pruzné tělo prohání ve skoku o tyči.Ráda se vozí autem a v noci si v posteli čte zřejmě svou oblíbenou knihu od E. M. Remarqueho - Na západní fronte klid.Obdivuje svou maminku a její idol je Bruce Willis.Stastné číslo má sedmičku a výsněnou zemí pro ní je Nový Zéland,a její talisman je sbírka čtyřlístků.Mrzí ji,ze neodola sladkostem a dobře se umí vztekat,ale k ničemu jí to není.Kdyz jí bylo deset chtěla být zvěrolékařkou...kdyby věděla,ze bude Miss...kdyz,ale poprvé v roce 1989 začali Miss provozovat byli jí tři roky!Fotogalerie:  Aby jsme to ukončili je tu fotogalerie z Miss ČR 2003.

  Malý Martínek,otevírá pusu,ale zpívá na playback,dětské hry


  Konference po Miss ČR 2003

  Mezi hosty co vystupovali byl kromě Lucie Bílé,Petra Jandy a jiných i Jiří Korn

  Jako kdyby říkala Koukejte dokud můzete!

  Jaké jsou myslenky Radky?(Bude mi Tomás chtít i bez korunky?)

  Smrzová:Zingros-Medková:Nemám ani vingros!  Protoze byl Vladimír Zelezný v porotě zaskakoval u "Konny" jeho syn Jakub.Nemá se k němu Konstacie nějak moc....?
  A jestě k Miss!Na známem a populárním webu pro děti www.alik.cz,existuje človíček Zaira°Enrique a pořádá jiz druhý rok Miss na nástěnce!Je to jedna z nejprestiznějsích soutězí na Alíkovi i na českém internetu!Vzdy po čtyřech utkáních(Miss Zima,Miss Jaro,Miss Velikonoce) se vsechny Miss a Vicemiss dostaví v létě na nástěnce MISS WORLD a tam se vybere nejlepsí z nich.Na Miss World jsou i dívky ze soutězích,které jsou jen tak jeden rok.K datu 16.4. se můzete hlásit na Miss Velikonoce 2003.

  Miss
  Nejrozsáhlejsí z mezinárodních soutezí Miss je Miss World. Té se kazdorocne, od roku 1950, kdy probehl první rocník, úcastní na sto dívek a televizní prenos z finálového galavecera je prenásen do více než sto ctyriceti zemí.

  Miss World 2002 - finále se uskutecnilo podle plánu 7. prosince 2002, Ceskou republiku zastupovala Vicemiss CR 2002 Katerina Smrzová. Drzitelkou titulu Miss World 2002 je Azra Akin z Turecka.

  Úspechy ceských dívek: Výrazne úspesné bylo vystoupení Aleny Seredové, tehdy Vicemiss CR, na Miss World v roce 1998. Alena Seredová zde skoncila na parádním ctvrtém míste.
  - Alena Šeredová - 4. místo v roce 1998

  Miss Universe má své pocátky a organizacní základnu ve Spojených státech, tedy v zemi, která je pro velkou televizní show s krásnými dívkami jako stvorená. Dvacet let se Miss Universe konala na území USA, od roku 1972 probíhá po celém svete. Televizní prenos z Miss Universe se vysílá v témer stopetadvaceti zemích. První titul Miss Universe získala v roce 1952 Armi Kuusela z Finska. Miss Universe 2002 probehla 29. Kvetna v San Juan v Portoriku. Ceskou republiku zastupovala ex. Miss CR 2001 Diana Kobzanová. Drzitelkou titulu Miss Universe 2002 je Justine Pasek z Panamy.

  Prístí Miss Universe, Miss Universe 2003, se uskutecní 11. kvetna 2003 v Panama City v Paname. Ceskou republiku bude zastupovat Katerina Smržová.

  Úspechy ceských dívek: Na soutezích Miss Universe zatím nemely nase zástupkyne takové stestí, aby se umístily az na vrcholných místech, ale v ohromné konkurenci jsou nesporným úspechem i umístení Jany Hronkové v roce ´90 a Pavlíny Baburkové v roce ´93 v první desítce soutežících.
  - Jana Hronková - Top10 v roce 1990
  - Pavlína Baburková - Top10 v roce 1993

  Miss Europe je sice ve svém rozsahu a záberu nejmensí ze ctyr nejprestiznejsích mezinárodních soutezí krásy, ale zároven je z nich nejstarsí. Práve Miss Europe polozila základy vsem dalsím mezinárodním volbám nejkrásnejsích dívek, kdyz se první drzitelkou titulu Miss Europe se stala jiz v roce 1948 Jacqueline Donny z Francie. Od té doby probíhá soutez nepretrzite kazdý rok. Miss Europe se v její historii zúcastnila i Sophia Loren a Gina Lollobrigida.
  Miss Europe 2002 se usktecnila 28. prosince 2002 v Beirutu v Libanonu, Ceskou republiku zastupovala II. Vicemiss CR 2002 Radka Kocurová. Držitelkou titulu Miss Europe 2002 je Svetlana Korolevová z Ruska.
  Úspechy ceských dívek: Monika Zídková. Monika Zídková je pro nás synonymem úspechu na mezinárodních soutezích. Miss CR 1995 Monika Zídková vyhrála a v roce 1995 získala titul Miss Europe. Jiz v roce 1992 skoncila Miss CSFR 1992 Pavlína Baburková druhá a stala se Vicemiss Europe 1992. V roce 1999 skoncila tehdejsí II. Vicemiss CR Jitka Kocurová na pátém míste.
  - Pavlína Baburková - Vicemiss Europe 1992
  - Monika Zídková - Miss Europe 1995
  - Jitka Kocurová - 5. místo v roce 1999

  Miss International je nejmladsí ze ctyr nejvetsích a nejprestiznejsích mezinárodních soutezí. První rocník se konal "az" v roce 1960 a vítezkou se tehdy stala Stella Marquez z Kolumbie. V roce 1961 prevzal prípravu Miss International japonský organizátor a ve spolupráci s organizátory Miss Europe ji porádají prevázne na japonských ostrovech. Miss International 2002 probehla 30. zárí 2002 v Tokiu. Ceskou republiku zastupovala Miss TV diváku, Miss sympatie a Miss CR Internet 2002 Lenka Taussigová, která se umístila v TOP12.